Smile
  PAR MUMSKATALOGSPAKALPOJUMIKONTAKTI  

Latviski

По-русски

In English
 

KATALOGS >> Drošības spoguļi

Ceļu spoguļi ar savu palielināto pārredzamību nodrošina drošību autovadītājiem un gājējiem ceļa posmos, kuros ir ierobežota redzamība. Spoguļi ir izgatavoti pēc mūsdienīgām tehnoloģijām, kuras nodrošina spoguļu izturību pret mitrumu un zemām ziemas temperatūrām. Tiek piedāvāti gan apaļi gan taisnstūra spoguļi.

Spoguļi tiek izgatavoti no augstvērtīga akrila, kas nodrošina ļoti skaidru attēlu. Spoguļu korpuss tiek izgatavots no izturīgas ABS tipa plastmasas. Piedāvājam arī spoguļus, kuri ir izgatavoti no polikarbonāta un ir triecienizturīgi. Ceļu spoguļi tiek nokomplektēti ar stiprinājumiem.

Novērošanas spoguļus izmanto redzes leņķa palielināšanai tirdzniecības zālēs, kases mezglos, noliktavās, apsardzes posteņos, pazemes stāvvietās, sliktas redzamības krustojumos un visur, kur pārredzamība ir ierobežota ar kādiem priekšmetiem.

Kupolveida spogulis nodrošina 360 grādu novērošanas leņķi. Tos izmanto novērošanai un negadījumu novēršanai slimnīcās, noliktavās, kā arī drošības nolūkos tirdzniecības iestādēs.

Stiprināms ar skrūvju palīdzību pie sienas vai jumta/griestiem.

 

Mūsu piedāvājumi:


Kupolveida spoguļi
Novērošanas spoguļi
Ceļu spoguļi   PAR MUMS | KATALOGS | PAKALPOJUMI | KONTAKTI | KONTAKTFORMA
   Kr. Valdemāra iela 70-43, Rīga, LV-1013, +371 67454604, +371 26147090 litneks@litneks.lv
© COPYRIGHT SIA LITNEKS 2024    
Mājas lapas izstrāde: erisinajumi.lv